На ПГЗК підвели підсумки 2018

«Виявляючи наполегливість, винахідливість і професіоналізм …»
Саме так на питання, як Покровський гірничо-збагачувальний комбінат прожив 2018-й, відповів Голова правління АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК» Сергій Шуваєв під час підсумкової наради. Тут також були присутні керівники функціональних напрямків, начальники структурних підрозділів і глава профспілкового комітету Євген Запускалов. Говорили про головне – підсумки виробництва-2018 і прийдешніх цілях, які мають бути досягнуті колективом підприємства.

Сергій Павлович відразу ж помітив, що 2018-й об’єктивно не можна назвати успішним роком для Покровського гірничо-збагачувального комбінату. Так, нашому колективу довелося працювати в умовах форс-мажору, так, виникали непередбачені ситуації і перепони, які потрібно було долати постійно, особливо в першій половині року. Негативні фактори, які впливали на роботу комбінату, і втрати виробництва, пов’язані з ними, могли обійтися підприємству втратами у 112 тисяч тонн концентрату від запланованих обсягів. І тільки завдяки працьовитості і винахідливості наших фахівців, прогнозоване відставання вдалося скоротити до 45 тисяч тонн. Але, на переконання керівника підприємства, і цих втрат можна було уникнути.

Він назвав дві причини, які посприяли такому, на його погляд, недостатньо хорошому, результату: перша – завершення трудової біографії Шевченківського кар’єра і друга – оксидний комплекс виявився не готовий до такого виклику. Решта Північний і Чкаловський №2 кар’єри протягом року не могли похвалитися високою продуктивністю. Перший перебував у фазі масштабного капітального ремонту роторного комплексу №6 та стабілізації роботи р / к № 4. Другий же виявився заручником несподіваного форс-мажору. А трапився цей форс-мажор в кінці лютого у вигляді серйозної аварійної ситуації на роторному екскаваторі верхнього р / к №9 Чкаловського кар’єру № 2.

– У таких відверто складних умовах колектив комбінату зумів проявити винахідливість, наполегливість і професіоналізм. У пошуках рішень для виходу із ситуації наші раціоналізатори повернули до життя роторний екскаватор р / к № 3 Чкаловського кар’єру №1, який 7 років простояв без діла. Зібравши всі сили і думки в кулак, ми змогли в найкоротші терміни побудувати трасу перегону, перегнати, облаштувати робоче місце і запустити цю гірничорозкривну машину в технологічному ланцюжку роторного комплексу № 9. Тобто, в даній ситуації екстремальні умови стали для колективу якимось стимулюючим фактором, – констатує Голова правління.

Але, на жаль (або навпаки, на щастя), подібний фактор не спрацював на Чкаловскій збагачувальній фабриці. На думку Сергія Шуваева, ЧЗФ так і не змогла виправдати надії, які на неї покладалися, в тому числі і в плані селективного завалювання. Тепер це мета, до якої збагачувачі будуть прагнути вже у 2019 році. А ось в минулому через недостатньо ефективну продуктивність ми отримали 100 кг різниці між плановою і фактичною питомою витратою руди. Говорячи простою мовою, допустили перевитрату сировини. Ця, здавалося б, незначна маса в перекладі на концентрат могла б принести комбінату 35 тисяч тонн готової продукції! Але, на жаль, цього не сталося.

Скоротити потенційне відставання допомогли підрозділи карбонатного комплексу, які змогли інтенсифікувати свою роботу – Олександрівський і Покровський кар’єри, а також Олександрівська збагачувальна фабрика. Вони зуміли здобути і зробити 19 тисяч тонн концентрату понад план, що стало серйозним поповненням загальної скарбнички комбінату по випуску готової продукції.

Богданівська збагачувально-агломераційна фабрика, розуміючи, що в умовах дефіциту концентрату, може виявитися неефективною, весь рік прожила під егідою експериментів. Їх проведення очолювали начальник фабрики Вадим Гибало і головний технолог комбінату Лев Куцевол.

– Завдяки проведеним експериментам ми змогли відмовитися від “РТГ”, стабільно залучати у виробництво карбонатний концентрат та концентрат «-1», який не затребуваний у виробництві феросплавів. Не просто використовувати, а ще й довести частку цього концентрату в шихті до 35% (а, пам’ятається, колись ми могли тільки мріяти про 20%!), – емоційно розповідав керівник підприємства. – Причина успіхів карбонатного комплексу і агломератчиків все та ж – в умовах форс-мажору (а для них це низька затребуваність карбонатного концентрату на зовнішньому ринку) колективи Олександрівського, Покровського кар’єрів, ОЗФ та БЗАФ проявили ті ж 3 якості, що ведуть до успіху, – винахідливість , наполегливість і професіоналізм.

У чому ж ми ще досягли успіху у 2018-му році? А досягли успіху ми, за словами Сергія Шуваєва, в собівартості, за рахунок чого збільшили прибуток акціонерів. На чому заощадили? Ну точно не на зарплаті – зростання цієї статті бюджету (тобто реальне зростання зарплати склало близько 20% по відношенню до плану). По-перше, заощадили на податках, при цьому сумлінно виконуючи всі вимоги податкового законодавства. По-друге, і це як раз не плюс, а мінус, не виконали програму технічного розвитку. При реалізації плану поставок на 88,5%, виконання плану витрат склало 75% (з урахуванням коригування програми ВТР).

За словами керівника підприємства, новий рік буде для нашого колективу не менш складним. Вже те, що дельта між доходами і витратами становить всього 100 млн
грн, не віщує райдужних трудових буднів. Тому фахівцям комбінату довелося зверстати такий бюджет, який буде відповідати нинішнім умовам. Ключем до успіху як і раніше є ефективна робота останніх двох оксидних кар’єрів, в першу чергу – верхніх роторних комплексів. Друге – це робота ЧЗФ: наведений вище аналіз 2018 го року свідчить про те, що потрібно не тільки багато добувати, а й правильно, ефективно збагачувати. Основа цих успіхів – виконання програми виробничо-технічного розвитку – того, що накопичено на складах в минулому році і того, що сьогодні, проявляючи чимало винахідливості, наполегливості та професіоналізму, починає постачати наш комерційний напрямок. Тільки при виконанні ВТР і бюджету комбінат зможе бути рентабельним та конкурентоспроможним на ринку гірничо-металургійного комплексу.

– І ми повинні розуміти, що в таких нелегких умовах остаточний результат спільної роботи підприємства буде залежати від кожного з нас. Тільки щоденна праця, ефективне використання всіх ресурсів, а також високі відповідальність і професіоналізм, приведуть нас до очікуваної мети. Я в це щиро вірю, чого бажаю й усім Вам, – підвів підсумок керівник.