Підсумки і перспективи НЗФ

У минулу п’ятницю, 3 січня, під час першої у новому році оперативної наради з керівниками структурних підрозділів, проведеної генеральним директором заводу Володимиром Куціним, були підведені підсумки не тільки минулого грудня, але і всього 2018 року, а також визначені перспективи роботи підприємства на 2019-й. Про пошуки рішень на найбільш гострі питання, перспективних напрямках діяльності підприємства та нових кадрових призначення говорив в цей день Володимир Семенович.
– У січні план виробництва становить 62185 т, план відвантаження – 65605 т, – зазначив під час доповіді в. о. начальника виробничо-технічного відділку (ВТВ) Вадим Бабуцкій. – В цілому місяць почали впевнено, за три доби виробили 6439 т продукції, працюємо в планових цифрах. Усім необхідним для виробництва завод забезпечений.

Тільки цифри
Підсумки роботи заводу за 2018 рік
Виплавлено 775765 т товарних феросплавів, що на 15250 т більше, ніж у 2017 р і становить 102% по відношенню до минулого року.
За структурою виробництва:
Феросилікомарганцю вироблено 735 638 т (107% по відношенню до 2017 р.), високовуглецевого феромарганцю 36260 т (67%) і середньовуглецевого феромарганцю – 3867 т (20%), виробництво ШМФ склало 194089 т. з вироблених товарних феросплавів 750 115 т відвантажено споживачам у фракціонованому вигляді, що складає 97% від загального обсягу відвантажених феросплавів. 383958 т феросплавів відвантажено через контейнерний термінал (практично 50%).
За виробництвом продукції для внутрішнього споживання і неосновної товарної продукції вироблено 2815 т флюсів, 26255 т електродної маси, в т.ч. товарної 3605 т, виготовлено 1 млн. 523 тис. 430 т агломерату, в т.ч. 14417 т товарного, 733172 т шлако-щебневої продукції, 13150 т товарної лігатури.
– В цілому виробнича ситуація напружена, але коли було легко ?! – підводячи підсумки минулого року, зазначив Володимир Куцін. – І тим не менше і рік, і місяць ми закінчили практично за всіма показниками в заданих цифрах. На жаль, другий місяць поспіль ми відчуваємо складності по відвантаженню – реалізації готової продукції. Це в більшій мірі обумовлено об’єктивними причинами, оскільки вкрай нестабільно працює «Укрзалізниця». І тим не менше при всіх складнощах, які мали місце в грудні, особливо пов’язаних з переходом на новий ринок електроенергії, всі проблеми нам вдалося вирішити. Хоча прогнозувати розвиток ситуації поки складно. Виконано також і всі зобов’язання по виплаті заробітної плати. Причому в грудні минуло чотири виплати – зарплата, аванс, премія за роботу в особливих умовах і премія за рахунок економії фонду оплати праці.

Торкаючись виробничої ситуації, генеральний директор підкреслив, що одним з найважливіших завдань січня є готовність заводу приймати і вивантажувати контейнери з рудою.
– Як показав досвід, для нас це реальне завдання, – зазначив Володимир Семенович. – Як це буде працювати, ми поки бачимо лише віртуально, але розуміємо, що це здійснити можна, і ми продовжимо працювати в цьому напрямку.

Однак найбільш важливим, на думку генерального директора, як і раніше залишається кадрове питання.
– У грудні на завод прийнято 70 осіб, а звільнено 56 – динаміка задовільна, як, власне, і по четвертому кварталу, – акцентував увагу Володимир Куцін. – А ось на поточний рік маємо невеликий дисбаланс – 36 осіб. Це, звичайно, не критична цифра для заводу, тому вважаю, що в питаннях утримання кадрового балансу в минулому році спрацювали задовільно. В цілому ми звільняли навіть менше, ніж у 2017-му. Як показує аналіз, розраховуються в основному люди з малим стажем, мінімальними розрядами і які не мають корпоративної надбавки. На жаль, саме в цій категорії співробітників, у нас спостерігається і зростання числа порушень трудової дисципліни. Так, якщо у 2017 році у нас було 24 випадки, то у 2018-му – 89, практично в 4 рази.

У числі найбільш дефіцитних вакансій як і раніше електромонтери. Станом на 31 грудня середньооблікова чисельність на заводі 5918 чоловік. Ми продовжуємо роботу в рамках програми адаптації співробітників. Також активно співпрацюємо з металургійним технікумом. Так, 5 студентів вже уклали контракт на проходження переддипломної практики на НЗФ з подальшим працевлаштуванням. Будемо виплачувати їм додаткову стипендію на 4-му курсі.

Я впевнений, що наше завдання – працювати не тільки на прийом, а й на утримання кадрів. Однак, навіть враховуючи, що кадровий баланс у нас задовільний, розслаблятися нам не можна. Наше завдання – закріпити діючих фахівців, розуміючи, що зарплата є одним з основних показників. Так, в грудні 2018 р середня зарплата по заводу – 13606 грн., що становить 112% до листопада і 127% від початку року. Зрозуміло, нам є над чим працювати. І ми свою справу знаємо. Значить, зробимо все, використовуємо максимум можливостей, але забезпечимо перспективний напрямок у розвитку нашого підприємства.

Завершилася нарада поданням нового начальника планово-економічного відділу, яким з 1 січня призначений Артем Дорохов.
– Вся біографія Артема Вікторовича пов’язана з заводом, – зазначив, представляючи нового керівника, генеральний директор. – Людина він професійно підготовлена, вважаю, що він із завданням впорається, і буде серйозно працювати в плані поліпшення економічних показників нашого підприємства. Давайте побажаємо колезі успіху.