Спікери IХ Міжнародної науково-практичної конференції – Станіслав Зінченко

23-24 квітня 2020 р., в Президент Готелі в Києві відбудеться IХ Міжнародна науково-практична конференція УкрФА «КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРОМЕТАЛУРГІЙНОЇ ГАЛУЗІ».

Перша сесія конференції буде присвячена питанням зовнішньо-економічної діяльності галузі і проблемам пов’язаним зі змінами коньюнктури та правил на міжнародних ринках.

Одним із спікерів першої сесії буде директор інформаційно-аналітичного центру “ГМК-Центр” Станіслав Зінченко. Він виступить з доповіддю щодо “Ситуації на міжнародних металургійних ринках”.

Тож запрошуємо Всіх зацікавлених прийняти участі у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції УкрФА “Ключові аспекти розвитку електрометалургійної галузі” – платформи для зустрічі та обміну досвідом серед представників електрометалургійної галузі, науковців, урядовців, виробників та партнерів.

Особливістю ІХ Конференції УкрФА є залучення молодих науковців та студентів провідних українських вузів з метою привернення їх уваги до перспектив працевлаштування на вітчизняних заводах та популяризації розвитку науки і технологій в тісній співпраці з реальними профільними виробництвами.

Більш детальну інформацію про конференцію ви знайдете на нашому сайті за посиланням ІХ Конференція УкрФА

Для того щоб стати учасником конференції необхідно до 05 квітня 2020 року зареєструватись за посиланням – Реєстрація на ІХ Конференцію УкрФА