Українська Асоціація виробників феросплавів вітає нового голову правління АТ “Марганецький ГЗК”


Українська Асоціація виробників феросплавів вітає Олексія Миколайовича Олексієнко з призначенням на посаду голови правління АТ «Марганецький ГЗК»! Бажаємо Олексію Миколайовичу і всьому колективу МГЗК професійних успіхів, фінансового зростання, сталого розвитку і звичайно міцного здоров’я. Впевнені, що новий погляд професійного управлінця, яким безперечно є Олексій Миколайович, дасть поштовх комбінату до нових звершень і процвітання.
Нагадаємо, що 28 лютого 2019 р. за власним бажанням був звільнений з посади, Олександр Юрійович Зільберман, який протягом останніх п’яти з половиною років був головою правління одного з найбільших гірничо-збагачувальних комбінатів, на якому працює майже 4 тис. людей. В зв’язку з цим, наглядовою радою прийнято рішення призначити на посаду голови правління Олексія Миколайовича Олексієнко, який до того встиг попрацювати директором Кременчуцької ТЕЦ та начальником управління планування Запорізького заводу феросплавів.
Під час промови до колективу новий голова правління зазначив –

“Я не горняк, скажу честно, опыта в горном деле нет, концентрат видел только на ферросплавном заводе. Поэтому приехал сюда с опаской – опасений не может быть только у человека не разумного. Но дорогу осилит идущий. Я надеюсь, что мы друг другу в этом поможем.”

Інформаційне бюро апарату управління АТ “МГЗК”