Важливі факти НЗФ – для міста і країни

Нікопольський завод феросплавів, будучи одним з провідних промислових підприємств регіону, які формують бюджети всіх рівнів країни, незважаючи на складну ситуацію, що склалася в Україні в результаті відтоку кадрів, продовжує нарощувати виробництво, розвиває соціальну сферу і веде системну роботу щодо підвищення рівня заробітних плат, – дав оцінку ситуації генеральний директор заводу Володимир Куцін. –

Так, за підсумками березня 2018 року середня заробітна плата по заводу складає 12022 гривні, що на 21,4% вище рівня лютого. І слід зазначити, що це офіційні показники, і її одержувачі – чесні платники податків, які справно поповнюють бюджети міста і країни. Завдяки збільшенню фонду оплати праці у ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» за березень 2018 року, відрахування до місцевого бюджету м Нікополя, податку на доходи фізичних осіб збільшено на 2 300 000 грн. і склали 13 400 000 грн., що визначає 20% зростання по відношенню до лютого 2018 р.

Також на 20% збільшені перерахування за березень 2018 року в державний бюджет України військового збору – 1 110 000 грн. та єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування – 16 100 000 грн. Хотілося б вірити, що ці кошти будуть витрачені органами місцевого самоврядування з максимальною користю для нікопольчан та міста Нікополя в цілому.

Незважаючи на конкуренцію на світовому ринку серед виробників феросплавної продукції, НЗФ працює стійко і виконує свої зобов’язання не лише перед колективом заводу по виплаті заробітної плати та забезпечення соціальних гарантій, а й вкладає значні кошти в розвиток інвестиційних та екологічних програм підприємства. А стабільна робота заводу та позитивна динаміка відвантаження продукції, сприяють гідній оцінці підприємства на світовому ринку, що вселяє оптимізм і впевненість у завтрашньому дні.

НЗФ – Нікопольський завод феросплавів / УкрФА – Українська Асоціація виробників феросплавів