Відлік 27-мільйонної тони феросплаву розпочато!

У розпал святкування 85-річчя Запорізького заводу феросплавів, 8 жовтня в цеху №3 відбувся випуск ювілейної, 26-мільйонної тони феросплавів. Вражаючої краси дійство відбувалося на очах представників адміністрації, десятків феросплавників, профспілкових активістів, ветеранів ЗФЗ.

Від імені адміністрації підприємства зі святом всіх присутніх привітав заступник Голови Правління – Технічний директор Володимир Солошенко. Зокрема він відзначив, що пишається різноманіттям та кількістю феросплавів, які пускаються нашими печами. Адже у всьому світі немає підприємства, здатного похизуватися такою кількістю марок феросплавів.

Також до заводчан звернувся голова Профспілкового комітету Юрій Спиридонов. Він щиро привітав металургів та усіх працівників заводу-ювіляра, його ветеранів. Побажав благополуччя, нових досягнень, злагоди у родинах та мирного неба над головою.

Запрошені на захід ветерани нашого підприємства з особливими почуттями та ностальгією спостерігали за всім, що відбувається. Адже дехто з них саме тут, у третьому плавильному цеху пропрацювали все життя. І подібні заходи для них – справжнє свято, що нагадує про їх власні славні трудові перемоги. Адже це для нас із вами історія. А для людей, що підіймали виробництво 30-40 років тому – невід’ємна частина їх пам’яті.

Усі присутні подякували оганізаторам святкування за можливість вкотре зустрітися з колегами, та відчути свою причетність до великої спільної справи – процесу виробництва феросплавів.


ЗФЗ – Запорізький завод феросплавів / УкрФА – Українська Асоціація виробників феросплавів