В парку техніки АТЦ Запорізького заводу феросплавів – поповнення!

В рамках програми технічного розвитку ЗФЗ на 2018 рік, у травні був придбаний вантажопасажирський мікроавтобус відомої американської компанії-виробника Ford Transit.

Новий автомобіль – 2017 року випуску, має полегшений кузов типу мінівен та підвищені параметри безпеки: антиблокувальну систему гальм, електронну програму стабілізації, систему запобігання перекидання автомобіля, систему екстреного гальмування, систему початку руху на схилі, антибуксувальну систему та подушки безпеки для водія і переднього пасажира.

У мікроавтобусі до найдрібніших деталей продуманий функціонал та комфортність водія, і пасажирів. Так, керування транспортним засобом регулюється бортовим комп’ютером. На панелі приладів є датчики рівнів рідини, вмикання / вимикання електообігрівача переднього та заднього скла, управління електросклопідйомниками. Комфортність водія і пасажирів забезпечується двома кондиціонерами та обігрівом в задній частині салону, функцією «круїз-контроль» з обмеженням швидкості, регулюванням сидіння водія (чотири напрямки + підтримка хребта) і кута нахилу другого та третього ряду пасажирських сидінь, багаторівневою системою освітлення (освітлення з «театральним ефектом» переднього ряду сидіння, освітлення заднього ряду сидінь, простору для ніг, багажного відділення, лампочки для читання переднього ряду сидінь, функцією «проведи мене додому» ( затримка вимкнення фар »), а ще у салоні Ford Transit не жарко влітку і не холодно взимку. До переваг можна віднести також високу надійність, стійкість машини, датчики паркування та тиску в шинах.

До вибору нової техніки фахівці заводу поставилися максимально відповідально. Приймання проходило в два етапи: первинне – у постачальника – офіційного дилерського центру Форд в Україні «ВіДі -Край Моторз» в Києві, і другий раз – вже на території нашого підприємства безпосередньо перед покупкою.

ЗФЗ – Запорізький завод феросплавів / УкрФА – Українська Асоціація виробників феросплавів