Запорізький завод феросплавів пройшов перевірку європейської комісії

Наприкінці лютого поточного року, в рамках проведення антидемпінгового розслідування щодо феросиліцію, ПАТ «ЗФЗ» відвідала європейська комісія.

Ця антидемпінгова перевірка для ПАТ «ЗФЗ» за останні кілька років не перша. Голова Правління ПАТ «ЗФЗ» Кравченко П.О. підкреслив, що антидемпінгові розслідування – це один із способів, які використовують багато країн, а також компанії конкуренти для просування своїх інтересів на тих чи інших ринках, в тому числі і виробництва феросплавів.

У 2017 році Європейським Союзом було призначено антидемпінгове розслідування щодо феросиліцію всіх марок, які підприємство виробляє і реалізує в країни ЄС. У рамках розслідування, ЗФЗ отримало антидемпінговий опитувач, на який ще в 2017р були надані вичерпні відповіді.

І ось, в період з 19 по 21 лютого 2018 р. комісія, що прибула на завод, перевірила достовірність наданих раніше даних.

Для повного підтвердження запитуваної інформації, були задіяні ряд служб заводу – бухгалтерія, комерційна та фінансові служби, технологи, ІОЦ.

Членів Єврокомісії задовольнила готовність підприємства до співпраці, були відзначені злагодженість та повна взаємодія у вирішенні питань. Вся інформація була подана вчасно і в повному обсязі, не було виявлено відсутності первинних документів. За результатами перевірки єврокомісари переконалися в правдивості та достовірності наданих підприємством даних.

ЗФЗ – Запорізький завод феросплавів / УкрФА – Українська Асоціація виробників феросплавів