Канада вводить попередні мита на корейські сталеві вироби

Прикордонні власті Канади заявили, що вони ввели попередні мита на південнокорейські сталеві вироби до 107,2% в своєму попередньому рішенні, яке може завдати удару по південнокорейським компаніям.

Агентство по прикордонним службам Канади повідомило на своєму веб-сайті, що воно «зробило попереднє визначення» 6 вересня, щодо деяких труб з вуглецевої та легованої сталі, які походять з Південної Кореї або експортовані з Південної Кореї.

Агентство, яке уповноважене захищати канадську промисловість від викликаних демпінгом та субсидуванням імпортованих товарів, говорить, що тимчасові мита на продукцію південнокорейських сталеливарників коливаються від 4,7% до 107,2%. Так наприклад корпорації Hyundai підлягає до сплати 52,4%, хоча агентство не уточнило, яким експортерам доведеться сплачувати 107,2%.

У червні Агентство по прикордонним службам Канади приступило до розслідування щодо поставок в країну трубопроводів з вуглецевої та легованої сталі, що походять з Південної Кореї або експортованиі з Південної Кореї після подачі скарги декількома канадськими сталеливарними заводами.

Канада має намір оголосити остаточні результати 5 грудня
Yonhap