Майже через 70 років Nippon Steel повертається до старої назви

TOKYO (Kyodo) – Nippon Steel & Sumitomo Metal Corp. повідомила в середу, що з 1 квітня наступного року вона змінить свою назву на Nippon Steel Corp, таким чином повертаючись до свого попереднього імені приблизно через 70 років.

Найбільший сталеливарник Японії буде домагатися схвалення зміни імені на своїх річних загальних зборах акціонерів, які відбудуться 26 червня.

Компанія також заявила, що в січні підприємство Nisshin Steel Co. стане дочірньою компанією, яка повністю їй належить, і в квітні буде інтегрована у виробництво нержавіючої сталі групи Nippon Steel & Sumikin.

Акції Nisshin Steel будуть вилучені з Токійської фондової біржі 26 грудня цього року

«Ми бачимо необхідність зміцнити конкуренцію на ранній стадії в умовах жорстких ринкових умов через надлишок пропозиції», – заявив на прес-конференції президент Nippon Steel & Sumitomo Metal – Kosei Shindo.

Стара Nippon Steel була створена у 1934 році шляхом злиття металургійних комбінатів, включаючи Yawata Works – символ промислової революції Японії, але вона була розпущена у 1950 році після закінчення Другої світової війни.

Mainichi/ japan-news/ УкрФА – Українська Асоціація виробників феросплавів