Найбільші сталеливарні компанії Китаю оголосили про підвищення цін

13 червня, Пекін.
Найбільші сталеливарні компанії Китаю – Baoshan Iron & Steel (Baosteel) та Wuhan Iron and Steel (WISCO) – повідомили, що підвищать свої відпускні ціни на металопрокат в липні. Ця заява послідувала за оголошенням в понеділок від Jiangsu Shagang Group ( найбільшої в Китаї приватної металургійної фабрики за виробничими потужностями ), що вона підніме ціни на дріт та арматуру.

В результаті ціни на металопрокат на фізичному ринку Китаю почали рости, тягнучи за собою біржові котирування сталі.

Ф’ючерси на арматуру на Шанхайській ф’ючерсній біржі закрили денну сесію у вівторок на рівні 3 846 юанів. Це стало найвищим показником закриття з грудня минулого року.
Запаси сталі в Китаї впали на 390 000 тонн на минулому тижні і за станом на 8 червня склали 10,36 мільйона тонн.

Недавні екологічні інспекції також допомогли підтримати ціни на сталь на високому рівні, а коефіцієнт завантаження сталеплавильних потужностей по всьому Китаю знижується третій квартал поспіль, послаблюючи тиск надлишкової пропозиції на ринку.

Так, ф’ючерси на залізну руду на Даляньскій товарній біржі подорожчали на 1 % ( 473,5 юанів за тонну). В той час ціни на кокс зросли на 4 % (2 141,5 юанів), а ф’ючерси на коксівне вугілля підскочили на 3 % (1 277,5 юанів), що викликало занепокоєння з приводу скорочення поставок на тлі перевірок в Пекіні.

Steelland/ УкрФА – Українська Асоціація виробників феросплавів