НА ВАРТІ ЗДОРОВ’Я ЗАВОДЧАН

Охорона нашого здоров’я на підприємстві починається відразу за прохідною, перші двері праворуч: тут на першому поверсі розташований заводський пункт охорони здоров’я, куди ми йдемо з головним болем, температурою, тиском або, не дай Бог, травмою. Минулого місяця заводські фельдшери відзначили своє професійне свято – День медичного працівника (17 червня). Саме від старань заводських медиків залежить здоров’я, а іноді навіть життя заводчан.

Коло обов’язків працівників медпункту – велике. Щоденні прийоми пацієнтів, передзмінні огляди водіїв та представників шкідливих професій, профілактична робота: санітарно-гігієнічні заходи, організація Днів донора, робота з лікарняними листами, а в літній час – ще й супровід діточок працівників в літні табори.

Зараз невеликий дружний колектив пункту охорони здоров’я очолює Ганна Олександрівна Муріна, виконуюча обов’язки завідуючої. Також в стінах закладу першу допомогу феросплавникам люб’язно та кваліфіковано надають фельдшери: Тамара Дмитрівна Фролова, Любов Володимирівна Афанасьєва та Віра Костянтинівна Качан.

За період з червня 2017 по червень 2018 рр., співробітниками заводського пункту охорони здоров’я, надавалася медична допомога працівникам підприємства у 8462 випадках, проведено 108232 передзмінного огляду представників шкідливих професій, 23782 передрейсових оглядів водіїв, організовані та проведені Дні донора, в яких кров, таку необхідну дорослим і маленьким пацієнтам міських лікарень, здали 49 заводчан.

Крім того, наші медики супроводжували діточок феросплавників в літні оздоровчі табори Бердянська та смт.Кирилівка. Праця медичного працівника на металургійному підприємстві складно оцінити. Тому що здоров’я кожного працівника ЗФЗ – це його особиста і найбільша цінність, яку персонал заводського пункту охорони здоров’я допомагає зберегти.

ЗФЗ – Запорізький завод феросплавів / УкрФА – Українська Асоціація виробників феросплавів