На ПФК почали монтаж третього ступеня очищення газів для трубчастих обертових печей №1,№ 2

Побузький феронікелевий комбінат розпочав монтаж третього ступеня очищення газів для трубчастих обертових печей (ТОП) №1 та №2, заснованої на циклофільтрах з імпульсною регенерацією, розповіли в прес-службі підприємства

Проект, розроблений ТОВ «НДПІ АІК-ЕКО», дозволить знизити викиди твердих речовин в атмосферу до 20 мг / м3, що відповідає міжнародним нормам екологічної безпеки і становить 97-99%. У прес-службі відзначили, що реалізація проекту почалася в серпні 2018 року і складається з двох етапів.

Перший етап будівництва за проектом «Реконструкція третього ступеня газоочисного устаткування ТОП №1, 2» передбачає виконання робіт з переведення газоочистки ТОП №1 на тимчасову схему з установкою димососа. Це дозволить виконати другий етап будівельних робіт без зупинки основного виробництва в період будівництва.

Другий етап передбачає, як виконання будівельно-монтажних робіт, так і введення в експлуатацію третього ступеня газоочистки ТОП №1 і ТОП №2. Введення в експлуатацію об’єкта заплановано на протязі наступних двох-трьох років. Загальна сума інвестицій складе $ 6,4 млн.

– «В даному проекті реалізовані наступні технічні рішення, в яких враховані тимчасові вимоги до газоочисних систем: ефективна робота при попаданні крапельної вологи та дрібнодисперсного пилу, високоефективна система імпульсної регенерації рукавів та відсутність мертвих зон в конструкції фільтра. Конструктивні особливості циклофільтра дають можливість максимально ефективно розподіляти газові потоки », – відзначили в прес-службі.

В рамках проекту буде змонтовано нове технологічне обладнання, що складається з восьми циклофільтрів, продуктивністю 60 тис. куб. м / год. Воно також включає в себе комплект обладнання для роботи і два димососа продуктивністю 240 тис. куб. м / год кожен. Гендиректор ПФК Олег Беспалов зазначив, що в поточному році підприємство вклало в проект $ 1,2 млн, в минулому – $ 0,6 млн. У рамках виконання робіт ТОП зупиняли на чотири доби.

uaprom.info/PFK/ UkrFA – Українська Асоціація виробників феросплавів