НЗФ став Акціонерним Товариством

Оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів, яку провів минулого вівторка, 7 серпня, генеральний директор заводу Володимир Куцін, була дуже насиченою. Крім ряду кадрових питань, керівник заводу предметно зупинився на аналізі рівня заробітних плат в червні-липні, закликав до посилення контролю з охорони праці та техніки безпеки, а також підвів підсумки роботи підприємства в липні і охарактеризував виробничі перспективи на серпень. Також з доповіддю про підсумки проведення загальних зборів акціонерного товариства ПАТ НЗФ виступив директор з юридичних і корпоративних питань Євген Бовкун.

Традиційно кадрові призначення обговорювалися в числі перших. Так, за власним бажанням звільнився заступник генерального директора заводу із загальних та соціальних питань В’ячеслав Ветлянскій. З метою економії ця посада рішенням генерального директора виведена зі штату. Начальником управління соціальними об’єктами призначений Дмитро Люборец (на заводі працює з 1992 року), а відділ постачання і забезпечення виробництва очолив Микола Кобеляцькій (на підприємстві працює з 1997 року).
– Це досвідчені фахівці, які добре знають свою справу, – представляючи новопризначених керівників, побажав колегам успішної роботи Володимир Куцін. – Упевнений, їм під силу вирішувати важливі завдання, які стоять сьогодні перед їх службами.

Далі, з доповіддю про результати загальних зборів акціонерів які відбулись минулої п’ятниці, 3 серпня, виступив директор з юридичних і корпоративних питань Євген Бовкун.

– На розгляд було винесено 21 питання, і всі вони були позитивно вирішені, – розповів про прийняті цим вищим органом правління акціонерного товариства рішення Євген Іванович. – Під час зборів було затверджено звіт правління за підсумками фінансово-господарської діяльності за 2017 рік, робота правління у 2017 році була визнана задовільною відповідно до мети і напрямів діяльності ПАТ. Також були затверджені звіти за 2017 рік Наглядової ради та Ревізійної комісії. Крім того, було прийнято рішення про перейменування з Публічного акціонерного товариства на Акціонерне товариство «Нікопольський завод феросплавів» зі зміною типу суспільства з публічного на приватне. Крім того були внесені зміни до персонального складу правління. Рішенням акціонерів в процентному співвідношенні 99,2% голосів головою правління на найближчі п’ять років обраний Володимир Семенович Куцін. До складу правління увійшли Євген Володимирович Лапін, Руслан Валерійович Пономаренко, Сергій Іванович Борзенков, Володимир Ілліч Ольшанський, Олег Аббасович Камбар, Геннадій Валерійович Лавріненко, Євген Іванович Бовкун і Олександр Григорович Завгородній.

– Ми і надалі готові ефективно працювати на благо нашого Акціонерного суспільства, – подякував акціонерам за довіру Володимир Семенович. – Прохання оперативно і правильно організувати роботу з вирішення всіх питань, пов’язаних з перейменуванням товариства.

Тільки цифри
Підсумки роботи НЗФ за липень:
При плані 62000 т виплавлено 62036 т феросплавів, 22042 т малофосфористого шлаку. За іншими видами продукції вироблено 272 т флюсів, 2218 т електродної маси, в т.ч. товарної 399 т, переплавлено 554 т відсіву, виготовлено 127624 т агломерату, в т.ч. 710 т товарного, 57259 т шлако-щебневої продукції, 1582 т вторинної марганцевої сировини, 320 т суміші шлако-металевої та 20106 штук біг-бегів.
Відвантаження феросплавів склало 62959 т, з них 36000 т у контейнерах.
Також відвантажено 1314 т попутного металу або лігатури марганцю.

– Планове завдання з виробництва за липень виконано, – зазначив під час доповіді начальник ВТВ Ігор Філіппов. – Відвантаження шлако-щебневої продукції ускладнено у зв’язку з проблемами в забезпеченні рухомим складом і працездатністю залізничної гілки на Покровський ГЗК. У серпні план виробництва відповідає липню і становить 62000 тонн. З початку місяця вироблено 12099 т феросплавів, також перебуваємо в планових цифрах.

– В цілому виробничі результати задовільні, ми працюємо на рівні затверджених планів, – зазначив Володимир Куцін. – На контролі регулярно тримаю рівень заробітних плат. Фонд оплати ми вибираємо до копійки. Він у нас фіксований, і виходити за його межі ми не можемо. Але можемо коригувати внутрішні витрати. Так, було прийнято рішення з серпня скасувати доплату за вихід на роботу у вихідні дні. Будемо працювати над вирівнюванням всіх факторів, здатних вплинути на рівень оплати праці. Мовою цифр скажу так: рівень середньої заробітної плати в червні склав 12024 гривні, а в липні 11932 гривні – 99,22% від минулого місяця. За плавильними агрегатами заробітна плата склала: 1-е місце – піч №6 плавильнк 7-го розряду – 28392 грн., 2-е місце – піч №12 – 25 123 грн., 3-е місце – піч №3 – 23867 грн . Середня заробітна плата за всіма пічними агрегатами – 22005 грн. Серед інженерно-технічних працівників: технолог першої ділянки – 35679 грн., другої ділянки – 37295 грн. Вважаю, що це цілком гідна зарплата, яку НЗФ завжди виплачує регулярно.

З 9 серпня 2018 року генеральний директор заводу буде перебувати в тарифній відпустці, заміщати його буде головний інженер Євген Лапін.

НЗФ – Нікопольський завод феросплавів / УкрФА – Українська Асоціація виробників феросплавів