Працівникам Покровського ГЗК підвищать заробітну плату


Стрімке підвищення тарифів на комунальні послуги, збільшення індексу цін на продукти харчування та предмети першої необхідності … Ось, на жаль, та реальна картина, яка сьогодні характеризує соціально-економічну ситуацію в Україні. Якщо говорити про наш комбінат, то нестабільна ситуація в країні привела до серйозного відтоку кваліфікованих кадрів, особливо слюсарів, електрослюсарів та електрогазозварників. Керівництво підприємства, передбачаючи подібну картину, ще в кінці минулого року виходило до акціонерів з пропозиціями про підвищення оплати праці. Для цього було проведено аналіз з урахуванням різних факторів, які обов’язково беруться до уваги при розрахунку фонду заробітної плати. Що ж це за складові і наскільки виросте рівень доходу гірників – на всі ці питання нам відповів директор з управління персоналом ПАТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК» Олег Черьомушкін.

За словами Олега Вікторовича, нам стало відомо, що розглядалося кілька варіантів підвищення оплати праці для працівників комбінату:
– В умовах нестабільної економічної ситуації в країні ми розуміли, що підвищення зарплати на нашому підприємстві – це єдине рішення, яке допоможе зупинити відтік кадрів, стабілізувати матеріальне становище сімей гірників і зберегти нормальний клімат в колективах. Але, в той же час знали, що комбінат не може собі дозволити підвищити рівень доходів співробітників за рахунок збільшення обсягів виробництва, як це, наприклад, зробили феросплавні заводи. Адже основний показник стабільності нашої діяльності – це собівартість кінцевої продукції, яку необхідно утримувати. Якщо ми втратимо свою конкурентоспроможність на ринку гірничо-металургійного комплексу, то ні про які додаткові блага говорити не доведеться. З огляду на це, стояло завдання – підвищити рівень заробітної плати, не виходячи за рамки наших планових показників.

Оптимальний вихід все-таки вдалося знайти. Навіть в таких складних виробничо-економічних умовах, керівники комбінату зуміли переконати акціонерів у тому, що без підвищення заробітної плати не вийде зупинити відтік кадрів, а також стимулювати існуючий персонал і заповнювати вакансії. В результаті такий діалог увінчався успіхом, і з квітня середній показник зростання фонду оплати праці на підприємстві склав 17%. Що ж це означає і наскільки підвищиться зарплата?

– Ми підвищуємо оплату праці випереджаючими темпами, (в рамках трудового законодавства) з урахуванням зростання прожиткового мінімуму в Україні, запланованого на грудень.

Нагадаємо, що зараз він становить 1841 гривню, а в кінці року зросте до 1921 гривні.

Витримуючи всі ці умови, тарифи зростуть (постійної частини заробітної плати) на 9%, а премії (змінної частини заробітної плати) – на 5% -10% – диференційовано, залежно від внеску у виробництво. Тобто, на більший відсоток премії (з урахуванням виконання планів) можуть розраховувати працівники тих напрямків, від діяльності яких безпосередньо залежать обсяги виробництва, вихід кінцевої продукції і проведення якісних ремонтів, – повідомляє директор з управління персоналом.

Слід додати, що особливу увагу, при розрахунку збільшення рівня оплати праці, приділили ремонтникам, які в цьому році виконують просто колосальні обсяги робіт. Цій категорії співробітників збільшили щомісячну доплату за роботу в складних економічних умовах.

Перераховані вище аргументи привели до того, що середня зарплата на комбінаті, при виконанні всіх планових показників, становитиме 9,5 тисячі гривень.

Що ж, це без сумніву, позитивний момент, який допоможе поліпшити матеріальне становище членів трудового колективу комбінату. А ось, як далі буде розвиватися ситуація, залежить і від самих співробітників. Всі ми повинні пам’ятати, що основні рухомі фактори виробництва – це продуктивність та ефективність виконаної роботи. Адже своєчасно і якісно проведені ремонти та виконані планові завдання – запорука подальшого успіху та розвитку підприємства, що безсумнівно вплине і на добробут гірників.

ПГЗК – Покровський гірничо-збагачувальний комбінат / УкрФА – Українська Асоціація виробників феросплавів