Продовжуємо традиції соціального партнерства

30 серпня на спільному розширеному засіданні адміністрації та профспілкового активу АТ «ЗФЗ» були підведені підсумки виконання двосторонніх зобов’язань чинного колективного договору за 1 півріччя 2018 року.

У роботі засідання взяли участь: Голова Правління заводу Павло Кравченко, керівники структурних підрозділів, члени профспілкового комітету, профспілковий актив, представники трудових колективів основних та допоміжних цехів.

Було заслухано: короткий звіт про виконання двосторонніх зобов’язань чинного колективного договору за перше півріччя 2018 року, наданий в.о. заступника Голови Правління з персоналу Тетяною Вячеславівною Колесниковою, доповідь Голови Правління Павла Олександровича Кравченко, доповідь голови профспілкового комітету Юрія Миколайовича Спиридонова.

У своїй доповіді Голова Правління Павло Кравченко, зокрема, зазначив: «Спочатку хотілося б розповісти про загальну ситуацію на заводі та на внутрішньому і зовнішньому ринках металу. Зазначу, що зараз ми можемо продавати практично всі сплави, які виробляються на нашому підприємстві. Але є деякі складності, пов’язані, перш за все, з залізничними перевезеннями та на сьогоднішній день, недостатньою кількістю марганцевої сировини на ринку. Тому ми змушені освоювати роботу з матеріалами ЦПШ та агломератами гірничо-збагачувального комбінату. Безумовно, це створює певні складності в нашій з вами роботі та впливає на виробництво марганцевих сплавів. Але це не ті перешкоди, які ми не змогли б подолати. Що стосується поставок сировини та ТМЦ, то на сьогоднішній день завод забезпечений в повному обсязі.

Хотілося б окремо зупинитися на тому, як ми працюємо. Так, можна розповідати про виконання і перевиконання планів. Але задайте собі питання: «Чи можемо ми себе за це похвалити? Чи можемо не користуватися тими напрацюваннями, які придумані до нас, а рости і розвиватися самі, своїм розумом і прагненням? ». Тому що від відповідей на ці питання залежить – що з нами буде найближчим часом. Мені хотілося б, щоб ми працювали дружніше і ефективніше. Не падали духом, не скаржилися на труднощі, а долали їх – разом. Адже є така думка, що успіх ходить поруч з кожною людиною. Потрібно тільки зуміти його взяти. Хіба не цікаво освоїти щось нове, вийти за рамки звичного? Повинно бути цікаво! Одним із прикладів командної роботи за останній час, стала взаємодія цехів №3 та №4 в питанні використання у виробництві феросплавного газу.

Ми з вами – господарі своєї роботи і свого робочого місця. Свого успіху або навпаки – невдачі. Втрати, які ми несемо щомісяця становлять близько 20 млн грн. За результатами серпня, ми не виробили 2600 тонн феросиліцію. А потреб на цю технологію і рішення інших завдань – багато. Виникаючі на підприємстві ситуації показують: треба вчитися. Вчитися технології, організації праці, взаємодопомозі.

На перших етапах будь-якого нового процесу здається, що складно, неможливо, не вийде. Потрібно сідати за стіл і всім разом розбирати кожну проблему. Тільки розібравши кожну ситуацію до найдрібніших деталей, заручившись підтримкою один одного, ми побачимо, що позитивних результатів можна добиватися.

Я хочу, щоб кожен з вас: начальники цехів, керівники, розумів – за нашими спинами люди. В яких умовах вони працюватимуть, який інструмент отримають, які навички придбають – це питання до нас з вами.

І перше, що, на мій погляд, життєво важливо в нашій роботі – навчитися виконувати правила, які існують на заводі. Друге: відпрацьовувати ефективність позитивних змін, доводити справу до кінця, не пускаючи її на самотік, як тільки з’явилася позитивна динаміка. Третє: піти від позиції «мене це не стосується». Ми не можемо бути байдужими до існуючої на заводі ситуації. Наступне: мінімізація ручної праці, автоматизація читання технологій. Звичайно ж, оплата праці: особистої, бригадної, колективної. Далі: навчання, знання, вдосконалення – основа просування вперед. Ще один важливий пункт – розвиток. Відхід від розливних машин, розвиток напрямку розливання в порожнині, відхід від коробів та впровадження нових технологій.

Якщо ми залишимо за спиною всі наші огріхи, недопрацювання, проблеми і все те, що заважає розвиватися, перестанемо чекати, що все якось само вирішиться, – ми станемо найкращим заводом. Я вірю в це!”.

ЗФЗ – Запорізький завод феросплавів / УкрФА – Українська Асоціація виробників феросплавів