Підсумки роботи НЗФ за червень

При наявності сировини готові до зростання виробництва

У минулий вівторок, 3 липня, під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів голова правління, генеральний директор заводу Володимир Куцін підвів підсумки роботи підприємства в червні, зупинився на питаннях реалізації виробничої програми липня та удосконалення кадрової політики підприємства. Також обговорили хід підготовки до святкування Дня металурга.

– Планове завдання червня завод виконав, виплавили 60082 тонни феросплавів, – охарактеризував виробничу ситуацію в.о. начальника ВТВ Вадим Бабуцкій. – В цілому відпрацювали без істотних зауважень і відхилень за винятком 29 червня, коли через різке погіршення погодних умов і сильного вітру на території заводу були повалені дерева, в результаті чого були перекриті залізничні колії та автомобільні дороги. Також внаслідок рясних опадів були неполадки в роботі енергообладнання АГЦ, що призвело до припинення діяльності корпусу агломерації. В результаті оперативних дій персоналу дані причини вдалося усунути, налагодивши транспортні потоки і роботу устаткування, що в кінцевому підсумку дозволило підприємству виконати виробничий план червня. Завантаження заводу в липні очікується на рівні 62000 т.

Тільки цифри
Підсумки роботи заводу в червні:
при плані 60000 т виплавлено 60082 т феросплавів, 27204 т малофосфористого шлаку. За іншими видами продукції переплавлено 1048 т відсіву, вироблено 321 т флюсів, 2077 т електродної маси, в т. ч. 272 т товарної, 132156 т агломерату, 70041 т шлако-щебневої продукції, 1218 т вторинної марганцевої сировини, 339 т суміші шлако-металевої та 20616 штук біг-бегів.
Відвантаження феросплавів склало 61042 т, з них 29033 т у контейнерах.

– Всі показники червня виконані, підсумки задовільні, – прокоментував ситуацію Володимир Семенович. – Хотілося б, щоб обсяг виробництва на липень був більше. Однак, на жаль, ринок нам диктує свої умови: ціни на марганцеву сировину ростуть, а на феросплави чомусь падають. А це взаємопов’язані процеси. Крім того, є проблеми із забезпеченням виробництва марганцевими рудами. Імпортна руда дуже дорога, а місцевими рудами ГЗК забезпечують нас недостатньо. Відповідно і програма виробництва у нас розрахована не стільки на ринкові потреби, скільки на можливості забезпечення заводу сировиною. Заходи для стабілізації приймаємо.

Зупинився генеральний директор також на показниках заробітної плати в минулому місяці. Так середня зарплата по заводу склала 12024 грн., в основних цехах: ЦВФ – 14294 грн., ПЦ-9 – 13392 грн., АГЦ – 12061 грн., ЦВПФВ – 12113 грн. З огляду на результати трудового суперництва, перше місце в якому зайняла піч №6, зарплата плавильника 7-го розряду склала 29497 грн., горнового 6-го розряду – 23946 грн. Середня зарплата серед усіх плавильників 7-го розряду – 23047 грн., горнових 6-го розряду – 18704 грн. Виконання бюджету склало 103,59%. Кадрами завод в цілому укомплектований, є вакансії тільки по найдефіцитнішим в місті професіям – електромонтерам, машиністам кранів, електрогазозварникам та машиністам тепловозів.

– У плані закріплення персоналу ми впроваджуємо багато потрібних ініціатив, хоча загальнодержавну проблему самі вирішити не зможемо, – підкреслив Володимир Куцін. – Але займатися цим питанням потрібно щодня, тільки тоді буде результат.

НЗФ – Нікопольський завод феросплавів / УкрФА – Українська Асоціація виробників феросплавів