У голови правління НЗФ – Захистимо своїх!

У минулий вівторок, 9 листопада, під головуванням генерального директора заводу Володимира Куціна відбулася чергова оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів, під час якої детально обговорили підсумки роботи заводу в жовтні, а також підготовку підприємства до зими. Але відправною точкою засідання все ж стало патріотичне питання.

– Ми знаємо, що зараз продовжуються військовi дії на сході України, і наше підприємство з перших днів конфлікту допомагає Збройним Силам України, – вручаючи Подяку генеральному директору заводу Володимиру Куціну за дорученням командувача оперативного командування «Схід» генерал-майора Е.Москальова, зазначив директор з юридичних і корпоративних питань Євген Бовкун. – Отже від імені особового складу військових частин ОК «Схід» він висловив вдячність керівництву НЗФ за всебічну допомогу, за патріотичну позицію та розуміння ситуації, яка склалася в країні та ЗСУ. В оперативному командуванні впевнені – подальша співпраця стане запорукою зміцнення боєздатності нашої держави.

– Це наша з вами спільна робота, якою займатися потрібно постійно, – звертаючись до колег, зазначив Володимир Семенович. – І в цьому контексті у нас є дуже важлива тема для обговорення, що стосується деяких працівників заводу, які ухиляються від служби в армії. Безумовно, наша задача – це переконання молодих хлопців в необхідності вчитися захищати свої сім’ї і свою державу. Тим більше, що стосовно таких громадян законодавчо можуть бути застосовані серйозні заходи, аж до порушення кримінальної справи. Для мене ця проблема має більше моральний аспект. Дивлячись на досвід таких держав, як Ізраїль, де жінки нарівні з чоловіками захищають свою країну в найскладніших умовах, переконуєшся, що тільки будучи патріотами можна створити ефективну армію і могутню державу. Боєздатних ЗСУ не може бути без кадрового складу. Тому цією роботою треба займатися системно.

Оперативну нараду продовжила доповідь начальника ВТВ Ігоря Філіппова. – За підсумками жовтня в цілому по заводу план виконаний – ми виробили 63146 т товарної продукції, відвантажено з заводу 61639 т феросплавів, – зазначив Ігор Юрійович. – Так, станом на 6 листопада план – 9559 т, знаходимося в планових цифрах. Поточна ціна за електроенергію трохи вище, оскільки на початку місяця проводився розігрів печей великого кільцевого циклу, які були в простої внаслідок ремонту тепловодовода. Також виконані заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду. Таким чином всі структурні підрозділи до роботи в зимовий період готові.

Також в ході оперативної наради озвучили середню зарплату по підприємству в жовтні. Так, середня зарплата по заводу – 12106 грн., але в більшості структурних підрозділів заводу вона вище. Так, в ЦВФ середня зарплата – 14201 грн., у ПЦ-9 – 13164 грн., у ЦВПФВ – 13008 грн. У трудовому суперництві 1-е місце зайняла піч №12, на якій зарплата плавильника 7-го розряду становить 28335 грн., горнового 6-го розряду – 22597 тис. – Не варто думати, що за нас з вами хтось вирішить всі питання в плані захисту Батьківщини або підготовки кадрів, – підсумував Володимир Куцін. – І вже тим більше, тільки нам брати на себе відповідальність за збереження наших сімей і майбутнє наших дітей.

НЗФ – Нікопольський завод феросплавів / УкрФА – Українська Асоціація виробників феросплавів