У голови правління НЗФ – «Нам треба думати не про травень 2018 року, а про травень 2030-х років »

У минулий вівторок, 10 квітня, голова правління, генеральний директор заводу Володимир Куцін провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів підприємства. Основними темами зустрічі стали виробничі підсумки першої декади місяця. Знову на порядок денний було поставлено питання дисципліни, але на перше місце все ж було винесене завдання збереження кадрового потенціалу.

– В цілому працюємо в планових цифрах, – охарактеризував виробничу ситуацію начальник ВТВ Ігор Філіппов. – Є зауваження по ЦВПФВ, де 8 квітня під час роботи ковшового, внаслідок недостатнього виконання своїх посадових обов’язків сталася нештатна ситуація. За даним випадком відповідно до заводського положення ведеться розслідування і буде вжито всіх заходів щодо недопущення подібного в майбутньому.

Тільки цифри
Підсумки роботи заводу за 9 діб квітня: при плані 19494 т виплавлено 20006 т феросплавів, 3874 т малофосфористого шлаку. За іншими видами продукції вироблено 72 т флюсів, 581 т електродної маси, 39997 т агломерату, 19806 т шлако-щебневої продукції, 428 т вторинної марганцевої сировини, 136 т суміші шлако-металевої, 10489 штук біг-бегів. Відвантаження феросплавів склало 22150 т, з них 14811 т у контейнерах.

– Квітень почали злагоджено: комерційна служба забезпечила концентратом, який використовувається при агломерації, вирішені проблеми з поставками обладнання та запчастин, – дав оцінку ситуації Володимир Семенович. – Не дивлячись на складнощі, нам вдалося вирішити багато поточних питань, тому і цифри задовільні. Але розслаблятися нам не можна. Адже попереду у нас велика частина місяця. І основним завданням для нас як і раніше залишається збереження кадрового балансу. Адже без трудових ресурсів виробництво забезпечити неможливо. І цим питанням потрібно займатися серйозніше.

Те, що зарплата і виробництво повинні бути на першому місці, – це апріорі. Але, погодьтеся, що для того, щоб людей утримати, потрібна не тільки зарплата. Чим ситуація в кадровому плані стає складніше, тим більш напружено треба працювати в усіх напрямках. А на заводі є що показати: у нас чудові соціальна сфера, культура і спорт.

В цілому нам необхідно виправляти ситуацію. Адже після розпаду Радянського Союзу в Україні проживало 50 мільйонів чоловік, а сьогодні є великі сумніви, що залишилося 30. За ці роки втрачено півкраїни. Загальнодержавна ситуація гнітюче діє на всі категорії населення. Чимало труднощів у молодих сімей, які розуміють повноту відповідальності за забезпечення гідного майбутнього своїм дітям. Треба поглибити роботу з молоддю. Ми вже були з колегами на зустрічі в технікумі і плануємо продовжувати цю роботу. Адже молодь куди як більш активно погоджується на роботу за кордоном. Але одна справа, коли ти ще студент, і зовсім інша, коли вже напрацьовано якийсь багаж, є сім’я, робота, перспектива. Тут кожен задумається. І для того, щоб чаша вагів переважувала на те, щоб залишитися, ми з вами повинні активніше працювати. Знати ситуацію в сім’ях. Є складнощі – приходьте, говоріть. У нас теж є можливості допомогти людині.

Маса проблем і у пенсіонерів. І якщо феросплавник, який вийшов на заслужений відпочинок, сьогодні отримує пристойну пенсію, то на прийомі я чув від людей, що у деяких вона становить всього півтори тисячі гривень. А знову планується підвищення вартості всіх комунальних послуг. Значить, ми повинні своєчасно реагувати на комплекс питань, над якими треба постійно працювати. Причому працювати персонально. І на заводі перед людьми треба ставити не тільки виробничі завдання. З ними-то ми при всіх складнощах справляємося. Ось хорошу ідею реалізували по створенню сторінки в соціальній мережі «Фейсбук» – «Нікополь феросплавний». Тут завжди можна знайти свіжу та корисну для заводчан інформацію. У групі перебуває вже майже тисяча осіб. І якщо у вас є якісь новини – діліться ними. Це все ланки одного ланцюга.

НЗФ – Нікопольський завод феросплавів / УкрФА – Українська Асоціація виробників феросплавів