У найбільшому металургійному центрі Китаю продовжують виробничі обмеження

Адміністрація Таншаня, найбільшого металургійного центру Китаю, повідомила, що сезонні обмеження на виробництво агломерату, чавуну та сталі, введені з 15 листопада 2017 р можуть бути продовжені після 15 березня – офіційного завершення опалювального сезону.

Як зазначено в документі, опублікованому на веб-сайті адміністрації, для восьми найбільших металургійних підприємств, розташованих в межах міста, після 15 березня будуть діяти деякі «нормалізовані» виробничі плани. Решта, сталеливарні та прокатні заводи до особливого розпорядження повинні будуть зберігати не більше ніж 50% -ве завантаження потужностей.

Раніше адміністрація провінції Хебей, до якої відноситься міський округ Таншань, зробила заяву, що не буде продовжувати виробничі обмеження після 15 березня. Однак, очевидно, в Таншані склалася більш складна екологічна обстановка. За даними Міністерства охорони навколишнього середовища КНР, він входить в першу десятку найбільш забруднених міст країни.
До кінця 2018 року у Таншані планується вивести з експлуатації потужності з виплавки 1,2 млн. т сталі на рік. Крім того, 45 металургійних підприємств, що знаходяться на території округу, повинні до жовтня поточного року модернізувати свої аглофабрики та перейти з вугілля на природний газ чи електроенергію. Крім того, адміністрація Таншаня повідомила, що буде підтримувати перенесення виробничих потужностей з міста на узбережжя.