Яскраві емоції та чудовий настрій – Запорізький феросплавний завод відсвяткував 86-ту річницю

У природи немає поганої погоди – це підтвердили працівники нашого заводу, цікаво і дружньо відсвяткувавши чергову річницю рідного підприємства. І хоча дощ трохи підкорегував плани, санаторій-профілакторій радо зустрів працівників ЗФЗ та їх родини на свято…
Почалося все із теплого вітання колективу від адміністрації підприємства та профкому. І як тільки захід було «відкрито» – феросплавники та їх рідні мали змогу взяти участь у майстер-класах та конкурсах на будь-який смак.

Величезним «попитом» серед дорослих і дітей користувалося шоу «Хімічні досліди» – з вогнем, піною, та справжніми хімічними дивами. Але не тільки шоу привело у захват дітлахів. З величезною наснагою вони розписували пряники, розфарбовували будиночки своєї мрії та робили витвори гончарного мистецтва. Це, до речі, подобалося і дорослим: хто привіз до дому невеличкий горщик власного виробництва, хто блюдечко під розпис. Чимало охочих зібрали також майстер-клас з рукопашного бою, стрільба з гвинтівки та кульковий дартс.

За свою відданість творчій справі діти отримали подарунки – набори олівців. А пряники та виготовлені ними кольорові слайми і без того стали справжньою нагородою.

У розпал свята гості заходу змогли відновити сили дуже смачною кашею та гарячим чаєм, про які заздалегідь потурбувалися організатори.
Завершилося ж святкування концертом артистів Запорізької філармонії: вони грали улюблені мелодії і співали для феросплавників популярні пісні.

Заключним святковим акордом на сам день 86-ї річниці став вже традиційний концерт Запорізького симфонічного оркестру під керівництвом В’ячеслава Реді. Тож, з концертного залу ім. М. І. Глінки працівники заводу розійшлися по домівках, наповнені яскравими емоціями і з чудовим настроєм.

Підготувала Надія Єрьоменко.