Індія ввела компенсаційні мита на китайську нержавіючу сталь

Міністерство фінансів Індії оголосило про введення компенсаційного мита в розмірі 18,95% на гарячий та холоднокатаний нержавіючий листовий прокат китайського виробництва.
За словами секретаря Міністерства металургійної промисловості Індії Аруни Шарми, це розслідування, ще почалося в вересні 2016 р за позовом компаній Jindal Stainless Ltd та Jindal Stainless (Hisar) Ltd, наразі завершилося першим прикладом введення компенсаційного мита в історії країни.
Як заявляє Генеральний директорат з антидемпінгових та подібних тарифів (DGAD), чиї фахівці провели розслідування, незважаючи на достатній рівень попиту на листовий нержавіючий прокат в країні, національні виробники втратили частину продажів через вплив субсидованого імпорту з Китаю. Про конкретні приклади такого субсидування, виявлені в ході розслідування, не повідомляється.
Термін дії компенсаційного мита складе п’ять років. На деякі категорії китайської нержавіючої листової сталі раніше були введені ще й антидемпінгові мита, але підсумовуватися вони не будуть. Стягуватися буде фактично лише те мито, ставка якого вище.
МТЗ