INFACON 2018 – XV Міжнародний Конгрес феросплавів

Конгрес INFACON – це найбільший форум з обміну знаннями та досвідом у виробництві феросплавів, їх застосування, а також ринку феросплавів між фахівцями в сфері їх виробництва – як вченими, так і виробничниками.
INFACON – Міжнародний конгрес з феросплавів – дебютував у 1974 році в Йоганнесбурзі, ПАР, де він був заснований SAIMM, Mintek (тоді Національний Інститут металургії), а також Асоціацією виробників феросплавів (FAPA). Метою конгресу INFACON є стимулювання технічного обміну в усіх аспектах виробництва феросплавів.
Міжнародні конгреси INFACON проводяться з періодичністю 2-3 роки і в різних країнах світу: INFACON-97 (Тронхейм, Норвегія), INFACON-99 (Пекін, КНР), INFACON-2001 (Канада), INFACON-2004 (Кейптаун, ПАР ), INFACON-2007 (Індія, Делі), INFACON 2010 року (Фінляндія, Гельсінкі), INFACON 2013 (Алмати, Казахстан), INFACON 2015 (Україна, Київ)

Відзначимо, що INFACON 2015 був другим конгресом в історії, який проходив в одній з країн колишнього Радянського Союзу, а саме в Україні, місті Києві з 31 травня по 4 червня. Організатором приймаючої сторони була УкрФА.
Конгрес INFACON 2013 відбувся 9-15 червня 2013 року в м.Алмати, Казахстан.

XV Міжнародний Конгрес феросплавів INFACON 2018 буде проходити в ПАР, дати і точне місце проведення буде визначено пізніше.
Міжнародний комітет з феросплавів (ICFA) підтримує Infacom, вибираючи відповідне місце для проведення Конгресу кожні три роки, щоб зберегти відповідність високим технічним стандартам.
Залишаючись самим авторитетним форумом в галузі феросплавів, Конгрес INFACON дозволяє експертам галузі ретельно оцінювати рівень розвитку техніки та технологій в процесі перерозподілу феросплавів на світовому ринку. Це допомагає їм визначити найбільш перспективні напрямки галузі та визначати перспективних виробників. Конгрес надає інформацію з перших рук про існуючі технологічні досягнення, включаючи дані про останні розробки в області технологічного обладнання, будівництва електричних печей, переробки шлаків, очищення газів та енергоефективності.