IХ Міжнародна науково-практична конференція
«КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРОМЕТАЛУРГІЙНОЇ ГАЛУЗІ»

23-24 квітня 2020 р., м. Київ

Місце проведення: Україна, м. Київ, вул. Госпітальна, 12,
«ПРЕЗИДЕНТ-ГОТЕЛЬ»

Шановні Спонсори і Рекламодавці!
Запрошуємо Вас прийняти безпосередню участь в заході та використати можливість розміщення реклами Вашої компанії і розповсюдження інформації про неї серед Ваших потенційних споживачів і партнерів!
Спонсорство конференції не тільки надасть можливість вийти на контакт з високопрофесійною цільовою аудиторією, але й дозволить компанії презентувати Вашу продукцію широкому колу потенційних клієнтів і посилити імідж Вашої компанії, як провідного гравця на ринку.

Нище приведені наші пропозиції щодо спонсорської співпраці.

Наведені пакети універсальні, але ми завжди відкриті до Ваших побажань як щодо змісту пакету так і до розробки індивідуальних пакетів.

Спонсор конференції передбачає:
– надання статусу «Спонсор конференції»;
– розміщення назви і логотипу організації на титульних листах програми конференції, в рекламних і інформаційних матеріалах, прес-релізах;
– розміщення логотипу організації на сайті УкрФА в розділі конференції, банерна реклама на сайті ukrfa.com.ua протягом підготовки конференції і після конференції в розділі заходи;
– розміщення брендової атрибутики та зразків продукції спонсора в залі проведення конференції;
– розповсюдження інформаційних матеріалів спонсора (брошур, буклетів, листівок тощо) серед учасників конференції;
– публікація рекламного блоку спонсора в друкованих і електронних матеріалах конференції.

Інформація для рекламодавців
Організаційний Комітет пропонує всім зацікавленим підприємствам і компаніям розмістити свою рекламу в межах конференції. Умови розміщення реклами індивідуальні і можуть включати: розміщення реклами/рекламної статті в збірнику докладів; розміщення рекламних плакатів, банерів, прапорів та інших рекламних носіїв в конференц-залі і в зоні реєстрації учасників; розміщення стенда, надання окремого робочого місця для представництва компанії в межах конференції та/або розповсюдження рекламних матеріалів.

Чекаємо Ваших пропозицій та побажань:
e-mail: konferenciaukrfa.2020@gmail.com
тел./факс: +38 056 791 12 91
тел.: +38 067 564 90 47