Мета УкрФА – представлення та захист інтересів українських виробників феросплавів.

Зміна складу Асоціації проводиться рішенням загальних зборів учасників Асоціації

Склад УкрФА:
ПАТ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ФЕРОСПЛАВІВ»
Введено в експлуатацію у березні 1966 року. Проектна потужність підприємства становить 1,2 млн. тонн феросплавів на рік. Спеціалізується на виробництві силікомарганцю і високо- і середньо-вуглецевого феромарганцю, а також електроплавленних флюсів і лігатур.
ПАТ «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД ФЕРОСПЛАВІВ»
Введено в експлуатацію в жовтні 1933 року. Проектна потужність підприємства становить 0,6 млн.тонн феросплавів на рік. Спеціалізується на виробництві феросилікомарганцю, феромарганцю різних марок і феросиліцію.
ТОВ «ПОБУЖСЬКИЙ ФЕРОНІКЕЛЕВИЙ КОМБІНАТ»
Введено в експлуатацію в грудні 1972 року. Проектна потужність підприємства становить 20 тис.тонн в рік. Спеціалізується на випуску нікелевих сплавів - феронікелю.
ТОВ «КРАМАТОРСЬКИЙ ФЕРОСПЛАВНИЙ ЗАВОД»
Заснований у 2010 р на базі потужностей «Краматорського металургійного заводу ім. Куйбишева». Спеціалізується на виробництві високовуглеродного феромарганцю та інш феросплавів. Підприємство включає в себе виробничий комплекс з основними і допоміжними об'єктами, що дозволяє виготовляти 200 000 тон доменного феромарганцю на рік.
ПАТ «ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» - з 30-го червня 2017 року змінив назву на ПАТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ”
Введено в експлуатацію в 1944 році. Проектна потужність підприємства становить 1,5 млн.тонн на рік. Спеціалізується на виробництві марганцевого концентрату різних сортів.
ПАТ «МАРГАНЕЦЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ»
Введено в експлуатацію в 1970 році. Проектна потужність підприємства становить 809 тис.nонн в рік. Спеціалізується на виробництві руди марганцевої збагаченої зі зниженим вмістом фосфору, марганцевого концентрату різних сортів.
ДП «УкрНТЦ « ЕНЕРГОСТАЛЬ »
Державне підприємство "Український науково-технологічний центр «Енергосталь» - один з провідних проектних і дослідницьких інститутів гірничо-металургійного комплексу України і єдиний в галузі інститут з проектування феросплавного виробництва. Інститут розташований в Харкові, найбільшому промисловому, науковому і культурному центрі країни.
Кудрявцев Сергій Леонідович
Виконавчий директор УкрФА