До зими готові

Прохолодна осінь нагадує про підготовку до зими. Колектив енергосилового цеху, спільно з підрозділами Запорізького заводу феросплавів, своєчасно виконав всі необхідні заходи для повноцінного забезпечення теплом і гарячою водою заводу в майбутній холодний період. Були враховані торішні помилки, проведено ретельний аналіз і в квітні ц.р. затверджений план роботи – «Графік ремонтів і ревізій системи опалення заводу на 2020».

А у вересні ц.р. розроблені заходи з підготовки цехів і служб до роботи в осінньо-зимовий період 2020 року – 2021г.г. І на сьогодні, всі підрозділи заводу успішно завершують виконання цих заходів.

Колектив ЕСЦ виконав всі роботи, щоб вчасно і якісно завершити процес підготовки до осінньо-зимового періоду. Відновлено ущільнення вхідних дверей на ділянках, очищені закріплені за цехом території, дахи будівель. Підготовлено гідротехнічні споруди до експлуатації в зимовий період.

Опалювальна мережа заводу заповнена теплоносієм, опресована робочим тиском, промита. З 21.10.20 включено в роботу джерело тепла – «камеру допалювання» у плавильному цеху №1. За графіком виконано підключення всіх будівель заводу до опалювальної мережі, проведено налагодження гідравлічного режиму. Із системи знаходиться на відстані повітря, усунені течі і нещільності. Система відрегульована і готова до роботи.

Працівники ЕСЦ продовжують виконувати термоізоляцію труб на проблемних ділянках теплових мереж заводу. Робота виконувалася протягом усього року, тому що довжина труб велика, а можливості ремонтних служб небезмежні.

Автотранспортний цех також виконав всі роботи з підготовки до зими. Зокрема, заготовлено 10 тонн нашого шлаку фракції 0,5 для боротьби з ожеледицею. Посипальний матеріал готовий до використання на територіях всіх виробничих підрозділів. Такий запобіжний захід дозволить в будь-яку хвилину працівникам підрозділів боротися зі стихією.

Проведена ревізія та монтаж механізмів закриття дверей, виконані роботи по утепленню приміщень. Техніка, задіяна в снігоприбиральних роботах, пройшла огляд і знаходиться в робочому стані. Проведено технічний огляд пускозарядного пристрою, за допомогою якого запускають двигуни в холодну пору року.

Всі підрозділи підприємства готуються до зимового періоду. Для контролю і перевірки готовності, на підприємстві створено комісію, до складу якої увійшли керівники підрозділів і функціональних напрямків. Тому завод до зими готовий!