Звітно-виборна конференція профкому ЗФЗ

6 листопада відбулася звітно-виборна конференція Профкому ЗФЗ.

«П’ять років тому ніхто не міг передбачити всі труднощі і проблеми, які поставить перед нами економічне і політичне життя, що постійно змінюється, – зазначив Голова Профспілкового комітету ЗФЗ Юрій Спиридонов, виступаючи 6-го листопада перед делегатами звітно-виборної конференції профспілки. – Тим не менш, напрацьовані в попередні роки спільні дії профактиву та членів профспілки допомогли подолати багато труднощів і досягти певних успіхів. Стійка робота підприємства була б неможлива без контролю за виконанням Колективного договору, без спільної плідної роботи профспілкового комітету та адміністрації ЗФЗ на чолі з Головою Правління Павлом Кравченком».

У звітний період, з 2014-го по 2019 рік, у профком зі скаргами та пропозиціями звернулося більше 3 тисяч працівників. «Сигнали» були ретельно проаналізовані та враховані в поточній роботі.

За п’ять років на 53-х засіданнях профкому розглянуто понад 200 різних питань економічного і соціального характеру.
Постійно в полі зору зарплата працівників – рівень тарифних ставок і коригувальні коефіцієнти. Так, за 5 років середня заробітна плата заводчан зросла: з 6 153 грн. у 2015-му році до 13 856 грн. у 2019-му.

За звітний період на підприємстві проведена атестація робочих місць із шкідливими і важкими умовами праці для реалізації прав на пільгове пенсійне забезпечення за списками №№1 і 2 для отримання пільг і компенсацій.

На базі відпочинку в Приморську тільки в цьому році за путівками відпочили 1333 людини – працівники заводу та їх рідні, в санаторіях і пансіонатах оздоровилися 44 людини, у дитячих таборах – більше 130 дітей заводчан. Побували в Туреччині 62 людини, у ОАЕ – 26, в Буковелі – 12.

Для перевезення працівників заводу були куплені 2 нових комфортабельних автобуси.

На культурно-масову і спортивну роботу, згідно Колдоговору, спрямовано 0,5% від фонду оплати праці.

Основне завдання профспілки сьогодні, пролунало у доповіді, домагатися поліпшення умов праці і забезпечення гідної заробітної плати.
Голова Профкому ЗФЗ Юрій Спиридонов висловив надію, що обраний на наступні 5 років профком продовжить розпочате і активізує свої дії, розширюючи коло прийнятих до роботи соціальних програм.

Підсумки конференції

Делегати визнали задовільною роботу профкому за звітний період.
У виборі Голови Профспілкового комітету колектив був одностайний – на цю посаду переобраний Юрій Спиридонов.
Згідно з порядком денним конференції делегати також голосуванням обрали 28 членів профспілкового комітету і ревізійну комісію. Проголосували і за делегатів від нашої первинної організації на 16-ю обласну звітно-виборну конференцію і 7-й З’їзд Профспілки металургів і гірників України.

Вітаємо усіх обраних на профспілкові посади! Бажаємо плідної п’ятирічної праці на благо колективу, зміцнення довіри працівників підприємства і сил для відстоювання інтересів заводчан на всіх рівнях!

Підготувала Надія Єрьоменко.