Ми залишаємось чекати результатів!

Мирна акція протесту «За справедливі тарифи», ініційована Профспілкою металургів та гірників України, яка підтримана більшістю металургійних і гірничо-видобувних підприємств, продовжується під стінами НКРЕКП та «Укренерго». Мітингувальники протестують проти необґрунтованого підвищення ДП «НЕК «Укренерго» тарифу на транспортування електроенергії на 600% – з 57,40 грн. до 312,14 грн.

  • Ми сюди приїхали навіть не боротись з тарифами, а відстоювати робочі місця, які можемо втратити в результаті зупинки підприємств через дорогу електроенергію – заявив під час акції представник ЗФЗ Миколай Ковтун. – Головне – нас почули, але швидких рішень прийняти не вдасться.

Вже понад місяць вітчизняні виробники живуть в умовах нового енергоринку. За цей час, незважаючи на пошук оптимального рішення суперечливих питань під час круглого столу в профільному комітеті ВРУ, перехресних судових позовів, проведення раунду перемовин з «Укренерго» під час акції протесту, так і не вдалось досягнути рішення суперечливих питань щодо тарифу «Укренерго» на транспортування електроенергії. Це при тому, що принципова позиція щодо вступу в енергоринок була підтримана феросплавщиками.

Більше цікавих новин читайте на шпальтах щотижневої газети трудового колективу АТ «Нікопольський завод феросплавів» – «ЭлектроМеталлург».

ЭМ-32