Норвезькі технологічні тонкощі – нам у допомогу!

Напрацювання компанії Elkеm Carbon надзвичайно корисні для Запорізького заводу феросплавів.

Норвезькі колеги справді попереду всієї планети в технологіях експлуатації електродів. В цьому мали змогу впевнитися учасники візиту від нашого підприємства на Elkem Carbon, яка є виробником 70 % всієї електродної маси для феросплавних печей, що використовується в світі. Крім цього, тут виробляють електродні пасти, вогнетривкі матеріали та ще й за найпрогресивнішими технологіями! Як наслідок –  величезний світовий попит на продукцію Elkеm Carbon.

Заступник технічного директора з виробництва АТ «Запорізький завод феросплавів» Дмитро Малієнко та комерційний директор Олена Бай  мали змогу протягом двох днів відвідувати різні дільниці заводу, брати участь у семінарах, що були заплановані для гостей з різних країн з нагоди 100-річчя цієї норвезької компанії. Були й більш приватні ділові розмови з виробничих тем, які нас цікавлять.

Сьогодні для нашого підприємства дуже важливо запровадити заходи, що дадуть змогу подовжити термін експлуатації електродів, – зазначає Дмитро Малієнко. – Мова йде про такі технологічні речі, як утеплювання електродів під час виходу печі з простою, витримування певного режиму експлуатації, зміна конструкції тощо. І тут досвід корифеїв цієї галузі – норвежців – є дуже корисним.  

Втім, Elkem Carbon зберігає свої передові технології в суворішому секреті. Натомість охоче продає, в тому числі, й нам свою продукцію.

Так, у цеху № 4, де вихід з ладу електродів був довгий час дуже серйозною проблемою, нині використовується саме Elkem-маса. Вона чудово згладжує  шорсткості технології. Раніше відключення і потім вмикання печей після двох годин простою призводило до нищівного термоудару. Нині ж навіть після 8-12 годин електроди цілі!

З нових пропозицій Carbon монолітна набивна футеровка для печей, яка має більш низьку теплопровідність, стійкість до протікання металу та більшу екологічну безпеку. На розробку та випробування цього матеріалу компанія витратила 5 років! Класична футеровка вугільними блоками, що застосовується в тому числі на Запорізькому феросплавному, на жаль, має багато недоліків: задіює високопрофесійний персонал, потребує значно більше часу та є в 2 рази дорожча!

Серед останніх розробок норвезької компанії карбоновий лотковий блок, який досить стійкий до високих температур, майже не окислюється і тому набагато більш довговічний.                                                

Elkem Carbon готова безкоштовно надати такий блок нашому підприємству для випробування, так би мовити, в дії.

Була презентована гостям також електродна паста для лотків, яка не вигоряє при проходженні металу, – чергове ноу-хау норвезьких розробників.

Поїздка, як зазначають її учасники, була дуже продуктивна. Одного з вельми корисних «секретів фірми» – таки  вдалося довідатись: що менша довжина перепуску, то щільнішим буде електрод. Як стверджують норвезькі спеціалісти, перепуск 20 мм кожні 5 хвилин (замість 50 мм кожні 20 хвилин, як це зумовлено нашою технологією) – оптимальний варіант для значного подовження терміну експлуатації електрода.

Професіонали Elkem констатують, що подібні «дрібниці», якщо вони застосовуються в комплексі, – незмінно призводять до відчутного  економічного ефекту. Отже, сподіваємося, співпраця з норвезькими колегами матиме позитивний результат.

 

Підготувала Надія Єрьоменко.