СВЯТО МЕТАЛУ І МУЗИКИ

17 липня на Запорізькому феросплавному, у плавильному цеху № 3 відбувся концерт. Для заводчан грав Запорізькій симфонічний оркестр, під керівництвом головного диригента, народного артиста України В’ячеслава Реді. Цей концерт, це подарунок нашім працівникам до Дня металурга.

Оркестр творив прекрасні твори прямо у цеху на фоні розливки металу. Це чудове дійство – міць розплавленого металу та досконала гра оркестру. Це поєднання безумовно потрібно було бачити і чути.

Перед початком концерту, Голова Правління Павло Олександрович Кравченко, разом з артистами привітали усіх присутніх з наступаючим святом – Днем металурга. Незважаючи на багато труднощів в роботі, цей концерт потрібен працівникам, щоб доторкнутися до прекрасного і чарівного світу чудової музики. А створити це артисти дійсно можуть.  В’ячеслав Редя вміє зібрати аудиторію своїм вродженим музичним даром і динамічною подачею. Це і зробило його людиною, яка внесла величезний внесок у розвиток класичної музики.

Це був незабутній концерт. Артисти творили музику, а глядачі дійсно отримували естетичне задоволення. І ефект багаторазово посилювався від усвідомлення, що концерт проводиться безпосередньо на робочому місці персоналу, що обслуговує плавильні печі. Випуск металу і гра симфонічного оркестру – що може бути більш захоплюючим?

Впевненні, що кожен сплав асоціюється з якоюсь музикою, з яскравою грою музичних інструментів. Як скрипка чи саксофон торкається душі, так і випуск металу з печі, його міць і натиск  радують око і зачіпають струни душі.

Сьогодні на концерті ми почули виконання найрізноманітніших і таких відомих композицій – від «Yesterday» «Beattless», до «Червоної рути».

Тому безумовно, позитивні емоції від побаченого і почутого у плавильному цеху №3 просто зашкалювали. А значить наше свято вдалося на славу!